EMO TEKNOLOJİ

          2010 yılından bugüne dek “Görme Engelliler ve Az Görenler” için hayatı kolaylaştıran çözümler ürettik; üretmeye devam ediyoruz. Bu uğurda satışını gerçekleştirdiğimiz; kabartma ekranlar, sesli cihazlar, ses sentezleyiciler, kabartma oyunlar, bastonlar, kabartma ve sesli saatler, kabartma kalem ve tabletler, kabartma yazıcılar ve daktilolar, yazılımlar; el büyüteçleri, elektronik büyüteçler, ekran büyütme programları, televizyon seyretme gözlükleri vb. gibi son teknoloji eseri olan ürünlerimizle görme engelli bireylerin önündeki engelleri kaldırmayı hedefliyoruz. Bunların dışında eğitimler tertipliyor, seminerler veriyor ve konferanslar düzenliyoruz. Sosyal Sorumluluk projeleri geliştiriyoruz. Tüm verdiğimiz hizmetlere, ürünlerimize, projelerimize ve düzenlediğimiz eğitimlere dair bilgileri www.emoteknoloji.com adlı web sitemizde ve aşağıda adreslerini verdiğimiz sosyal medya hesaplarımızda yayınlıyoruz.

          Sizlerden ricamız, web sitemizdeki ürünleri yorumlayarak şirketimizi geliştirmemize yardımcı olmanızdır. Ve aşağıda vermiş olduğumuz linkler aracılığıyla sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizdir. Şimdiden ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.

 facebook.com/emoteknoloji 

  twitter.com/emoteknoloji

  instagram.com/engelli_malzemeleri_ofisi

 t.me/Engelli_malzemeleri_ofisi

          Grubumuzda görme engellilere yönelik yürüttüğümüz projelerimiz paylaşılıyor ve görme engellileri yakından ilgilendiren haberler konu ediliyor. Katılımlarınızı bekliyoruz.